Manga Casino Slots

Manga Casino Slots: Van Clusterwinsten tot Live Games

Ontdek meer dan 3.000 slotspellen van topspelleveranciers. Van klassieke fruitslots tot moderne videoslots met progressieve jackpots.

Demo Spel — Probeer Gratis

Gates of Olympus — Demo Modus — Pragmatic Play

Top Slots op RTP

De slots met de hoogste uitbetalingspercentages (RTP) bij Manga Casino. Hoe hoger de RTP, hoe groter de theoretische uitbetaling op de lange termijn.

#SlotspelAanbiederRTPVolatiliteit
1Blood Suckers IINetEnt
97.0%
Gemiddeld
2Dead or Alive 2NetEnt
96.8%
Hoog
3Book of DeadPlay'n GO
96.21%
Hoog
4ReactoonzPlay'n GO
96.51%
Hoog
5Sweet BonanzaPragmatic Play
96.5%
Hoog
6Wolf GoldPragmatic Play
96.0%
Gemiddeld
7Jammin Jars 2Push Gaming
96.4%
Hoog
8Starburst XXXtremeNetEnt
96.26%
Hoog

Populaire Slotspellen bij Manga Casino

96.21%Book of Dead
Book of Dead
Play'n GO
Spelen
96.5%Sweet Bonanza
Sweet Bonanza
Pragmatic Play
Spelen
96.5%Gates of Olympus
Gates of Olympus
Pragmatic Play
Spelen
96.8%Dead or Alive 2
Dead or Alive 2
NetEnt
Spelen
96.4%Jammin Jars 2
Jammin Jars 2
Push Gaming
Spelen
96.51%Reactoonz
Reactoonz
Play'n GO
Spelen

De gokkastencatalogus van Manga Casino bevat spellen van uiteenlopende ontwikkelaars. De visuele stijl van het casino is geïnspireerd op manga, maar de afzonderlijke spellen volgen hun eigen regels. Zo gebruikt Moon Princess een clustermechanisme, terwijl Book of Dead met traditionele winlijnen werkt.

De gepubliceerde catalogus omvat duizenden casinotitels. Daaronder vallen videoslots, klassieke gokkasten, jackpotspellen en live casinoproducten. Het precieze aantal kan veranderen wanneer providers hun aanbod aanpassen.

Verschillende soorten gokkasten

Mechanisme Hoe werkt het?
Traditionele winlijnenSymbolen vormen prijzen op vastgelegde lijnen.
ClusterwinsGroepen aangrenzende symbolen kunnen uitbetalen.
MegawaysHet aantal mogelijke combinaties wisselt per draai.
WildsVervangen bepaalde symbolen volgens de spelregels.
ScattersKunnen speciale functies of free spins activeren.
MultipliersVerhogen een kwalificerende uitbetaling met een factor.

Moon Princess: het Japanse thema

Moon Princess van Play'n GO gebruikt een speelveld van vijf rollen en vijf rijen. Het spel bevat drie prinsessen en werkt met clusters van gelijke symbolen.

Na een kwalificerende combinatie verdwijnen de betrokken symbolen. Nieuwe symbolen kunnen vervolgens op het speelveld verschijnen en aanvullende combinaties vormen.

De ingebouwde bonusfuncties bepalen hoe de prinsessen invloed kunnen hebben op het spelverloop.

Sweet Bonanza en Gates of Olympus

Pragmatic Play ontwikkelde zowel Sweet Bonanza als Gates of Olympus. Beide gebruiken een raster met zes rollen en vijf rijen, maar hun vormgeving en speciale functies verschillen.

Sweet Bonanza bevat fruit- en snoepsymbolen en werkt met voldoende gelijke symbolen op het scherm. Gates of Olympus gebruikt een mythologisch thema en multipliers als belangrijk onderdeel van de bonusmechaniek.

Book of Dead en traditionele winlijnen

Book of Dead van Play'n GO heeft vijf rollen en tien winlijnen. Het boek-symbool kan een speciale functie activeren, waaronder gratis draaibeurten.

Dit systeem is anders dan de clusterwinsten van Moon Princess. De uitbetalingstabel van elk spel geeft aan welke combinaties en symbolen een rol spelen.

Hacksaw Gaming, Nolimit City en andere providers

Manga Casino wordt ook geassocieerd met titels van Hacksaw Gaming, Nolimit City, NetEnt en Big Time Gaming.

Hacksaw Gaming ontwikkelt onder meer Le Bandit en Wanted Dead or a Wild. Nolimit City biedt videoslots met uitgebreide bonusmechanismen. Big Time Gaming staat bekend om Megaways, waarbij het aantal symbolen per rol kan veranderen.

RTP: theoretische terugbetaling

RTP beschrijft de theoretische gemiddelde terugbetaling van een spel over een zeer groot aantal inzetten.

Bij een theoretische RTP van 96% komt het wiskundige gemiddelde overeen met €96 terugbetaling per €100 aan totale inzetomzet over een zeer groot aantal rondes.

Het percentage is geen voorspelling voor een individuele sessie. Ook kunnen sommige gokkasten met meerdere RTP-configuraties beschikbaar zijn.

Volatiliteit en spelverloop

Volatiliteit beschrijft hoe mogelijke prijzen verdeeld zijn. Een spel met hogere volatiliteit kan relatief zeldzame grotere uitbetalingen bevatten.

Twee slots met dezelfde RTP kunnen daardoor een verschillend uitbetalingspatroon hebben. Eerdere resultaten maken toekomstige uitkomsten niet voorspelbaar.

Free Spins op Moon Princess

Het gepubliceerde Manga Casino-welkomstpakket bevat 50 Free Spins op Moon Princess, met een nominale inzet van €0,20 per draai.

De Manga Casino-welkomstbonus omvat daarnaast 100% bonusgeld tot €100 op de eerste storting en 50% tot €200 op de tweede.

Een promotionele draaibeurt heeft geen gegarandeerde uitbetaling. Eventuele winsten kunnen bovendien onder afzonderlijke bonusvoorwaarden vallen.

Bonus Buy en inzetbeperkingen

Bij sommige gokkasten kan een speciale ronde tegen een afzonderlijke inzet worden geopend. Deze mogelijkheid wordt doorgaans Bonus Buy genoemd.

De prijs en beschikbaarheid verschillen per titel. Daarnaast kunnen promoties zulke inzetten uitsluiten van de kwalificerende bonusomzet.

Een Manga Casino-promotiecode maakt niet automatisch iedere gokfunctie geschikt voor een bonusactie.

Live roulette en blackjack

Naast gokkasten omvat de catalogus live casino. Bij roulette wordt de uitkomst vastgesteld door een wiel, terwijl blackjack werkt met kaarten en beslissingen volgens de tafelregels.

Live casinoproducten verschillen daarmee technisch en inhoudelijk van videoslots.

Slots op Android en iPhone

De mobiele Manga Casino-omgeving past spelknoppen, menu's en rolweergave aan het gebruikte scherm aan.

De ondersteuning voor een bepaalde browser of schermstand hangt af van de specifieke spelsoftware.

Een account voor persoonlijke functies

Bij Manga Casino-accountaanmaak kunnen persoonlijke gegevens en identificatie relevant zijn voor toegang tot bepaalde functies.

Een account kan regulier geldsaldo en promotioneel tegoed bevatten. De Manga Casino-opnamevoorwaarden bepalen welk bedrag beschikbaar is voor uitbetaling.

Spelbeschikbaarheid in Nederland

Een Nederlandse taalinstelling of bekende softwareprovider betekent niet dat een casino over een Nederlandse vergunning beschikt. Controleer de actuele vergunningstatus voordat je deelneemt.

Gokkasten brengen financieel risico met zich mee. Geen enkele spelstrategie garandeert winst.

Veelgestelde Vragen over Manga Casino Slots

Manga Casino biedt meer dan 3.000 slotspellen aan van topleveranciers zoals Pragmatic Play, Play'n GO, Hacksaw Gaming, NoLimit City, Quickspin, NetEnt en Relax Gaming. Het aanbod omvat klassieke slots, videoslots, Megaways slots en progressieve jackpotslots.

Ja, veel slotspellen zijn beschikbaar in demo-modus zonder dat u hoeft te storten of te registreren. Met de demo-versie kunt u het spel leren kennen zonder financieel risico. Om met echt geld te spelen en bonussen te claimen, is registratie en een storting vereist.

De minimale inzet varieert per slotspel, maar bij de meeste spellen kunt u al spelen vanaf €0,10 per draaibeurt. Sommige slots bieden hogere minimale inzetten, terwijl andere spellen speciaal zijn ontworpen voor hogere inzetten.

Blood Suckers II van NetEnt heeft met 97,0% de hoogste theoretische uitbetaling in het aanbod van Manga Casino. Andere populaire slots met hoge RTP zijn Dead or Alive 2 (96,8%), Reactoonz (96,51%) en Sweet Bonanza (96,5%).

Speel nu met: 50 Free Spins bij registratie
Gratis Spins Claimen